Інді-Ігри - Кіно / Indie Game - The Movie


Інді-ігри і душі їх творців міцно сплелися у вузли незбагненного. Прості ґеймери сприймають інді-ігри неоднозначно, обиватель, який слабо знайомий із іграми, взагалі не зрозуміє у чому суть інді-ігор, поки не познайомиться зними. Але усі, хто хоч на мить доторкнувся до дивного світу інді-ігор, стають зовсім іншими людьми після такого досвіду. У документальному кіно канадських поціновувачів інді-ігор ви побачите особистостей, що стоять за творенням авторських незалежних ігор і зрозумієте, що змушує їх творить.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте інженера


Він фахівець, як і всі у Team Fortress 2. Але він фахівець зовсім іншого плану. Він нікого не вбиває, за нього це робить його техніка. Високий інтелект і досвід Інженера проти грубої сили ворогів. Переможець очевидний... "Зустрічайте Інженера" - третій трейлер із серії "Зустрічайте...", дубльований українською мовою студією Три Крапки. З англійської переклав DigiFun.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте солдата


Ми продовжуємо марафон дублювань роликів за мотивами гри Team Fortress 2. На цей раз зустрічайте Солдата. Цей дядько стрімкий, мов бабця в ощадбанку і грізний, як депутат у Ланосі. І, хоч здається, що він геть розгубив клепки у неперервних боях, все ж він вміє лічити ворожі голови і робить це дуже спритно... Українською мовою дубльовано студією Три Крапки (http://vk.com/three_dots) на замовлення порталу PlayUA спеціально для українських ґеймерів.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин