Особливі / Push Girls (Сезон 1)


Push Girls / Особливі 14-серійний документальний серіал про життя чотирьох жінок, частково паралізованих внаслідок нещасного випадку або хвороби.
Завдання - показати без цензури не тільки реальне життя людей з інвалідністю, але і те, що люди з обмеженими можливостями можуть бути амбітними, сексуальними та успішними.
У словосполученні Push Girls автори поєднують різноманітні значення слова push, серед яких - штовхати, просувати, висувати, посунути; тиск, натиск, енергія, атака, зусилля, наполегливість.

Самі ж героїні дають таке визначення терміну push girl: гаряча, безстрашна жінка, яку точно не назвеш безпорадною, нещасною або безнадійною; сильна жінка, яку не обмежує інвалідний візок; людина, яка відкидає свої фізичні обмеження і зустрічає життєві проблеми з високо піднятою головою.
Серіал - розповідь про реальне життя чотирьох жінок з Голлівуду. Модель Енджела нещодавно розлучилася з чоловіком. Танцівниця, репер і актриса Оті, навпаки, думає зі своїм чоловіком про те, як у 42 роки народити дитину. Рефлексивна і одночасно прагматична Мія намагається розібратися зі своїм хлопцем. У минулому вона брала участь у змаганнях з плавання, і тепер готується знову піти в басейн. А Тіфані намагається розібратися в собі і знайти своє покликання в житті.

Шановний користувач, Ви увійшли на сайт як гість.
Пропонуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном.

Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин