Один гігантський стрибок 2: А як же я? / One Giant Leap 2: What About Me?


1 Giant Leap - це не просто музичний колектив, а, як кажуть, концептуальний мультимедійний проект. Мультимедійність його полягає в одночасному охопленні аудіо та відеоформату, а концептуальність - в тому, що їх тематикою є не що завгодно, а важливі загальнолюдські теми. 1 Giant Leap знімають філософське документальне кіно, а музичний альбом служить в якості саундтреку. Зрозуміло, музику можна слухати і окремо, враховуючи, з яким розмахом і душею вона була створена. Це видно вже за назвами треків: у записі взяло участь велика кількість людей з різних країн. І ця "дружба народів" розгортається досить тривало: треки тривають в середньому по 7-8 хвилин.
Данкен Бріджмен і Джеймі Кетті з Англії вже створили одну таку картину, де відображено, як вони роз'їжджають по етнічним куточкам із своїм ноутбуком, дружно співають і дають відомим людям висловитися на тему "куди ми всі котимося і що ви про це думаєте".
Цього разу сюжет картини - це серія бесід з впливовими людьми нашої епохи. Зокрема, в «А як же я?» зображені судження на вищезгадані теми американського вченого і філософа Ноама Чомскі, сучасного духовного вчителя Екхарта Толле, індійського лікаря і письменника Діпака Чопра та ірландського музиканта і громадського діяча Боба Гелдофа.Шановний користувач, Ви увійшли на сайт як гість.
Пропонуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном.

Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин