Попіл і сніг / Ashes and Snow


Маловідомий фотограф і документаліст Грегорі Кольбер здійснив протягом багатьох років безліч експедицій в різні куточки нашої планети: Індію, М’янму, Єгипет, Намібію, Кенію. Так народився рідкісний та багатогранний проект «Попіл і сніг» («Ashes and Snow»), який відображає в унікальних світлинах природу та гармонію співіснування людини і тварини, а однойменний документальний фільм став частиною цього проекту.
Герої фільму – монахи храму в М’янмі, аборигени племен Африки і професійні танцівники, які мирно співіснують із братами нашими і демонструють це єднання молитвами, читанням Святого Письма, перманентним сном, спогляданням обрію і медитаціями, шепотом і обіймами, красивими, довготривалими танцями у сипучих пісках пустелі та водах священних річок.
Водночас тварини – слони, кити, ламантини, орли, гепарди тощо – перебувають у постійному контакті з людьми. Відбувається руйнація мурів, що зазвичай відокремлюють.
Відомо, що основою закадрового тексту стали листи режисера з експедицій до своєї дружини.
«Попіл і сніг» - це містична подорож у міфи, людські першоджерела, основи світобудови і ядро природи. Він заворожує спокоєм і духом, настроєм і атмосферою. Він поза часом... Він знаходиться у вічності...
Шановний користувач, Ви увійшли на сайт як гість.
Пропонуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном.

Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин