[media=https://soundcloud.com/three-dots-studio/baldurs-gate-enhanced-edition-npc-sound-bad-rusukr]
Free to Play


Free to Play — це повнометражний фільм про трьох професійних гравців, які змагаються за один мільйон доларів США в першому міжнародному турнірі з Dota 2

Детальніше

Коментарів    0Bioshock Infinite: Поховані морем

Перший трейлер другого епізоду доповнення Burial at Sea до однієї з найкращих ігор 2013-го року - Bioshock Infinite. Приємного перегляду і не забудьте розповісти про відео друзям.

Детальніше

Коментарів    0Mass Effect - Paragon Lost


Трейлер Paragon Lost - першого аніме по всесвіту Mass Effect, дубльовано українською мовою! Проект створюється Bioware спільно з FUNimation та Production I.G., яка створила аніме "Привид в обладунках" і брала участь у створенні таких фільмів як "Убити Білла" та "Матриця". Фанати гри, мабуть знають, що в сюжеті йтиметься про Джеймса Вегу та історію, яка трапилася з ним на Фел Прайм. Окрім самого Джеймса ми зможемо побачити таких персонажів, як адмірала Хакета та капітана Андерсона.

Детальніше

Коментарів    0Remember me


Remember Me - Колишній Project Adrift студії Dontnod. Події розгортаються у Парижі 2084-го року. Наша головна героїня Nilin - елітний мисливець за спогадами, одного разу щось пішло не так і їй промили мізки. Наша мета «Згадати все»

Детальніше

Коментарів    0Sleeping Dogs

Трейлер до гри Sleeping Dogs

Детальніше

Коментарів    1Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин