Брати Захвату / The Brothers Rapture


Артур і Чарлз були митцями, яким судилося стати частиною Захвату. Їхня доля, драматична і сумна, добре відображає амбіції, сподівання і поневіряння цілого міста, у якому відбувалися події перших двох частин трилогії Bioshock.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте Снайпера


Він фахівець своєї справи, шанує батька й матір і не збирається нікого забивати статуеткою до смерті. Він — Снайпер з великої літери.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте Шпигуна


Тінь, його прикриття, підступний смертельний удар, його тактика. Шпигуна бояться усі, а його високий професійний рівень — вже давно став легендою.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте кулеметника

Саша - єдина пристрасть здорованя Кулеметника і він розкаже про це у короткому відео за мотивами гри Team Fortress 2 "Зустрічайте Кулеметника".

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте розвідника

Сонечко сяє, травичка зеленіє, а він робить людям боляче... Зустрічайте Розвідника - перше відео із серії відосиків "Зустрічайте..." від Valve за мотивами одного з найкращих мережевих шутерів сучасності Team Fortress 2.

Детальніше

Коментарів    0Вихiд Фрiмана / Enter The Freeman (Half-Life Film)


Нарешті випала нагода побачити Гордона Фрімана у плоті в цьому короткометражному жахастику за мотивами відеогри Half-Life.

Детальніше

Коментарів    0Чванилива груша


Усі батьки прагнуть виховати своїх дітей добрими, чуйними та турботливими людьми, які будуть завжди допомагати не тільки рідним та близьким людям, а усім, хто потрапив у біду чи якусь неприємну ситуацію. А для того, щоб дитина виросла справжньою Людиною не так уже й багато потрібно:любіть своє малятко та вчіть і його любити усіх довкола. Тоді дитина ніколи не буде подібна до вередливих груш із казочки "Чванлива груша".
Мова: українська. вік: для дітей.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте підривника


Нестерпний характер, непереборна тяга до вибухових речовин і маніакальний план знищення Лохнеського чудовиська коштував шестирічному Підривникові обох батьків. Але ж вдача і кількість цілих очей не показник, чи не так?

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин