Forever / Вічний (Епізод 01-09)

Доктор Генрі Морган, талановитий судово-медичний експерт Нью-Йорка, має невеличкий секрет - йому 200 років. Коли Генрі було 35, він помер вперше. Незважаючи на безліч смертей, він завжди відроджується 35-річним. Проводячи над собою жахливі експерименти, Генрі Морган намагається з’ясувати секрет свого безсмертя.

Детальніше

Коментарів    6Райс: Син Риму - Падіння


Компанія Microsoft спільно з розважальним каналом Machinima презентувала веб-серіал Падіння, події якого будуть засновані на грі Ryse: Son of Rome, а сюжет розповість нам про шлях помсти головного героя гри Маріуса Тита за вбивство своєї сім'ї.

Детальніше

Коментарів    0Хот Вілз S02E24-26


Всі хто розчарований відсутністю на телеканалі QTV останніх серій мультсеріалу Хот Вілз (Сезон 2) може додивитися його у нас. За спільною згодою ми надаємо вам такий шанс.

Детальніше

Коментарів    0Сурикати - Кіно проти Життя

Цікаво як би у реальному житті виглядали сцени з кінострічок? Тоді тисни Play.

Детальніше

Коментарів    0Особливі / Push Girls (Сезон 1)

Push Girls / Особливі 14-серійний документальний серіал про життя чотирьох жінок, частково паралізованих внаслідок нещасного випадку або хвороби. Завдання - показати без цензури не тільки реальне життя людей з інвалідністю, але і те, що люди з обмеженими можливостями можуть бути амбітними, сексуальними та успішними.

Детальніше

Коментарів    0Сурикати - Статеве життя у відео іграх

Цікаво чим займаються твої улюблені персонажі відео ігор, коли їх ніхто не бачить? Тоді тисни на плей!

Детальніше

Коментарів    0Halo 4: Уперед до світанку / Halo 4: Forward Unto Dawn + Бонуси


У стінах військової академії Космічного Командування Об'єднаних Націй (UNSC) групу курсантів знатного походження готують стати наступним поколінням солдатів у війні між UNCS і повстанцями на колоніальних планетах. Один з кадетів, Томас Ласкі, веде внутрішню боротьбу, долаючи сумніви з приводу війни та побоювання не виправдати високих очікувань командування. До того моменту, як Ласкі змирився зі своєю роллю майбутнього командира, військо альянсу Ковенантів нападає на планету. Натхненний подвигами Майстра Чіфа, Ласкі повинен на власному досвіді дізнатися, що означає бути героєм.

Детальніше

Коментарів    0Світляк  / Firefly  (Сезон1 Епізод 1-14)Дія серіалу відбувається в 2517 році на декількох планетах і супутниках. Телесеріал не розкриває, чи знаходяться ці небесні тіла в одній зоряній системі, і не пояснює, чи має Сереніті надсвітловий двигун (він просто називається «Гравітаційним рушієм»). У кінофільмі Міссія «Сереніті» говориться, що всі планети і супутники знаходяться в одній великій системі, а документи про фільм указують на те, що в цьому всесвіті не існує методів переміщення швидше швидкості світла. Персонажі іноді згадують «Землю-яка-була», і у фільмі говориться, що задовго до подій серіалу велика частина населення Землі емігрувала в ново-відкриту систему у великих колоніальних кораблях: «Земля-яка-була не могла більше підтримувати нашу кількість, нас було так багато». Емігранти поселилися в новій системі з «десятками планет і сотнями місяців». Багато хто з цих був терраформіровані, але дальні поселення часто не отримували подальшої допомоги у відтворенні їх цивілізацій. В результаті багато прикордонних планет і супутники мають сухий, пустельний клімат, що досить добре підходить жанру вестерн.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин