Марс: Квиток в один кінець


200000 людей з різних куточків нашої планети, виявили бажання прийняти участь в проекті під назвою «Марс Один». Цей приватний проект, під керівництвом Баса Лансдорпа, ставить на меті збудувати перший населений пункту на Марсі, перетворивши цю подію ледве не в футуристичне реаліті-шоу.

Детальніше

Коментарів    0

Щоденники розробників, The Bureau: XCOM Declassified, в яких пішла мова про сюжет гри, а також про цікаві елементи розробки гри.

Детальніше

Коментарів    0

Очищення гвинтівки "ЕМ шістнадцять А два". "Триста сорок другий стрілецький загін". Зйомка та підготовка відео: старший сержант Джек ДжИлберт. Виробництво та редагування: старший сержант Джек ДжИлберт. Показ: старший сержант Ларс Шайд. Переклад та озвучення ТОВ "ТРИ КРАПКИ"

Детальніше

Коментарів    0Сни Джіро про суші / Jiro Dreams Of Sushi


Документальний, мотивуючий фільм про визнаного в усьому світі суші майстра Джіро Оно

Детальніше

Коментарів    0Assassins Creed 4 Black Flag Бесіда з розробниками


Щоденники розробників Assassins Creed 4 Black Flag

Детальніше

Коментарів    0Колізей: Римська Арена Смерті / Colosseum: Rome's Arena of Death


Римський Колізей - це одна з найдивовижніших будівель світу. Цей велетенський овальний стадіон був місцем найжорстокіших та смертельних спортивних видовищ в історії людства - гладіаторських боїв. Римський гладіатор, про якого йтиметься у цьому фільмі - Верус - був одним з двох переможців гладіаторського бою, описаного у подробицях римським поетом Марком Валерієм Марціалом у 80 році нашої ери. Спираючись на цей матеріал, ми пройдемо шлях Веруса від тієї миті, коли він став рабом і до його перемоги, коли він відвоював свою свободу.

Детальніше

Коментарів    0Один гігантський стрибок / 1 Giant Leap


Відеоряд, музика, про сьогодення, про майбутнє. Спокійний фільм наповнений правдою про нас. Це кіно про наш сучасний світ і нас у ньому, зроблений у вигляді великого відеокліпу або серії кліпів, у кожного з яких є своя ключова тема: час, маски, гроші, конфронтація, бог, натхнення, секс, смерть, щастя. Періодично у відеокліп вплетені інтерв'ю з різними відомими людьми, які говорять прості і важливі речі. Здавалося б нічого особливого. Але все разом, включаючи музику і відеоряд справляє грандіозне враження.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин