Попіл і сніг / Ashes and Snow


Маловідомий фотограф і документаліст Грегорі Кольбер здійснив протягом багатьох років безліч експедицій в різні куточки нашої планети: Індію, М’янму, Єгипет, Намібію, Кенію. Так народився рідкісний та багатогранний проект «Попіл і сніг» («Ashes and Snow»), який відображає в унікальних світлинах природу та гармонію співіснування людини і тварини, а однойменний документальний фільм став частиною цього проекту.
Відомо, що основою закадрового тексту стали листи режисера з експедицій до своєї дружини.
«Попіл і сніг» - це містична подорож у міфи, людські першоджерела, основи світобудови і ядро природи. Він заворожує спокоєм і духом, настроєм і атмосферою. Він поза часом... Він знаходиться у вічності...

Детальніше

Коментарів    0Чванилива груша


Усі батьки прагнуть виховати своїх дітей добрими, чуйними та турботливими людьми, які будуть завжди допомагати не тільки рідним та близьким людям, а усім, хто потрапив у біду чи якусь неприємну ситуацію. А для того, щоб дитина виросла справжньою Людиною не так уже й багато потрібно:любіть своє малятко та вчіть і його любити усіх довкола. Тоді дитина ніколи не буде подібна до вередливих груш із казочки "Чванлива груша".
Мова: українська. вік: для дітей.

Детальніше

Коментарів    0Fallout: Ядерна перерва


Колишня рабиня Скарлет, мешканець підземного сховища Тріска та потворний і безсмертний ґуль Бен подорожують безкрайою постапокаліптичною пусткою через 200 років після останньої ядерної війни. Пустка - безрадісне і жорстоке місце та без почуття гумору у ній не виживеш і творці цього фанатського шедевра чи не найкраще передали особливий чорний гумор та загальну атмосферу культової гри Fallout 3. Серіал сподобається і затятим ґеймерам і особам далеким від ігор.

Детальніше

Коментарів    0Remember me


Remember Me - Колишній Project Adrift студії Dontnod. Події розгортаються у Парижі 2084-го року. Наша головна героїня Nilin - елітний мисливець за спогадами, одного разу щось пішло не так і їй промили мізки. Наша мета «Згадати все»

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте підривника


Нестерпний характер, непереборна тяга до вибухових речовин і маніакальний план знищення Лохнеського чудовиська коштував шестирічному Підривникові обох батьків. Але ж вдача і кількість цілих очей не показник, чи не так?

Детальніше

Коментарів    0Sleeping Dogs

Трейлер до гри Sleeping Dogs

Детальніше

Коментарів    1Легенда про Чорний Фрегат / Tales of the Black Freighter


Капітан корабля залишається живим після нападу піратів зі страшного Чорного Фрегата. Але його боротьба за повернення додому, щоб попередити знищення міста має жахливі наслідки.

Детальніше

Коментарів    0Інді-Ігри - Кіно / Indie Game - The Movie


Інді-ігри і душі їх творців міцно сплелися у вузли незбагненного. Прості ґеймери сприймають інді-ігри неоднозначно, обиватель, який слабо знайомий із іграми, взагалі не зрозуміє у чому суть інді-ігор, поки не познайомиться зними. Але усі, хто хоч на мить доторкнувся до дивного світу інді-ігор, стають зовсім іншими людьми після такого досвіду. У документальному кіно канадських поціновувачів інді-ігор ви побачите особистостей, що стоять за творенням авторських незалежних ігор і зрозумієте, що змушує їх творить.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин