Попіл і сніг / Ashes and Snow


Маловідомий фотограф і документаліст Грегорі Кольбер здійснив протягом багатьох років безліч експедицій в різні куточки нашої планети: Індію, М’янму, Єгипет, Намібію, Кенію. Так народився рідкісний та багатогранний проект «Попіл і сніг» («Ashes and Snow»), який відображає в унікальних світлинах природу та гармонію співіснування людини і тварини, а однойменний документальний фільм став частиною цього проекту.
Відомо, що основою закадрового тексту стали листи режисера з експедицій до своєї дружини.
«Попіл і сніг» - це містична подорож у міфи, людські першоджерела, основи світобудови і ядро природи. Він заворожує спокоєм і духом, настроєм і атмосферою. Він поза часом... Він знаходиться у вічності...

Детальніше

Коментарів    0Чванилива груша


Усі батьки прагнуть виховати своїх дітей добрими, чуйними та турботливими людьми, які будуть завжди допомагати не тільки рідним та близьким людям, а усім, хто потрапив у біду чи якусь неприємну ситуацію. А для того, щоб дитина виросла справжньою Людиною не так уже й багато потрібно:любіть своє малятко та вчіть і його любити усіх довкола. Тоді дитина ніколи не буде подібна до вередливих груш із казочки "Чванлива груша".
Мова: українська. вік: для дітей.

Детальніше

Коментарів    0Remember me


Remember Me - Колишній Project Adrift студії Dontnod. Події розгортаються у Парижі 2084-го року. Наша головна героїня Nilin - елітний мисливець за спогадами, одного разу щось пішло не так і їй промили мізки. Наша мета «Згадати все»

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте підривника


Нестерпний характер, непереборна тяга до вибухових речовин і маніакальний план знищення Лохнеського чудовиська коштував шестирічному Підривникові обох батьків. Але ж вдача і кількість цілих очей не показник, чи не так?

Детальніше

Коментарів    0Sleeping Dogs

Трейлер до гри Sleeping Dogs

Детальніше

Коментарів    1Легенда про Чорний Фрегат / Tales of the Black Freighter


Капітан корабля залишається живим після нападу піратів зі страшного Чорного Фрегата. Але його боротьба за повернення додому, щоб попередити знищення міста має жахливі наслідки.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте інженера


Він фахівець, як і всі у Team Fortress 2. Але він фахівець зовсім іншого плану. Він нікого не вбиває, за нього це робить його техніка. Високий інтелект і досвід Інженера проти грубої сили ворогів. Переможець очевидний... "Зустрічайте Інженера" - третій трейлер із серії "Зустрічайте...", дубльований українською мовою студією Три Крапки. З англійської переклав DigiFun.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте солдата


Ми продовжуємо марафон дублювань роликів за мотивами гри Team Fortress 2. На цей раз зустрічайте Солдата. Цей дядько стрімкий, мов бабця в ощадбанку і грізний, як депутат у Ланосі. І, хоч здається, що він геть розгубив клепки у неперервних боях, все ж він вміє лічити ворожі голови і робить це дуже спритно... Українською мовою дубльовано студією Три Крапки (http://vk.com/three_dots) на замовлення порталу PlayUA спеціально для українських ґеймерів.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин