Зустрічайте розвідника

Сонечко сяє, травичка зеленіє, а він робить людям боляче... Зустрічайте Розвідника - перше відео із серії відосиків "Зустрічайте..." від Valve за мотивами одного з найкращих мережевих шутерів сучасності Team Fortress 2.

Детальніше

Коментарів    0Вихiд Фрiмана / Enter The Freeman (Half-Life Film)


Нарешті випала нагода побачити Гордона Фрімана у плоті в цьому короткометражному жахастику за мотивами відеогри Half-Life.

Детальніше

Коментарів    0Легенда про Кістяного дракона / Legend of the BoneKnapper


Патяк розповів своєму племені про Кістяного дракона. Йому ніхто не повірив, а історію назвали байкою. Він вирішив відправитись у плавання і знайти докази існування дракона. Гикавка і його друзі відправилися разом зі своїм наставником. Їх корабель розбився і вони опинилися на острові...

Детальніше

Коментарів    0Mass Effect - Paragon Lost


Трейлер Paragon Lost - першого аніме по всесвіту Mass Effect, дубльовано українською мовою! Проект створюється Bioware спільно з FUNimation та Production I.G., яка створила аніме "Привид в обладунках" і брала участь у створенні таких фільмів як "Убити Білла" та "Матриця". Фанати гри, мабуть знають, що в сюжеті йтиметься про Джеймса Вегу та історію, яка трапилася з ним на Фел Прайм. Окрім самого Джеймса ми зможемо побачити таких персонажів, як адмірала Хакета та капітана Андерсона.

Детальніше

Коментарів    0Колізей: Римська Арена Смерті / Colosseum: Rome's Arena of Death


Римський Колізей - це одна з найдивовижніших будівель світу. Цей велетенський овальний стадіон був місцем найжорстокіших та смертельних спортивних видовищ в історії людства - гладіаторських боїв. Римський гладіатор, про якого йтиметься у цьому фільмі - Верус - був одним з двох переможців гладіаторського бою, описаного у подробицях римським поетом Марком Валерієм Марціалом у 80 році нашої ери. Спираючись на цей матеріал, ми пройдемо шлях Веруса від тієї миті, коли він став рабом і до його перемоги, коли він відвоював свою свободу.

Детальніше

Коментарів    0Один гігантський стрибок / 1 Giant Leap


Відеоряд, музика, про сьогодення, про майбутнє. Спокійний фільм наповнений правдою про нас. Це кіно про наш сучасний світ і нас у ньому, зроблений у вигляді великого відеокліпу або серії кліпів, у кожного з яких є своя ключова тема: час, маски, гроші, конфронтація, бог, натхнення, секс, смерть, щастя. Періодично у відеокліп вплетені інтерв'ю з різними відомими людьми, які говорять прості і важливі речі. Здавалося б нічого особливого. Але все разом, включаючи музику і відеоряд справляє грандіозне враження.

Детальніше

Коментарів    0Один гігантський стрибок 2: А як же я? / One Giant Leap 2: What About Me?


1 Giant Leap - це не просто музичний колектив, а, як кажуть, концептуальний мультимедійний проект. Мультимедійність його полягає в одночасному охопленні аудіо та відеоформату, а концептуальність - в тому, що їх тематикою є не що завгодно, а важливі загальнолюдські теми. 1 Giant Leap знімають філософське документальне кіно, а музичний альбом служить в якості саундтреку. Зрозуміло, музику можна слухати і окремо, враховуючи, з яким розмахом і душею вона була створена. Це видно вже за назвами треків: у записі взяло участь велика кількість людей з різних країн. І ця "дружба народів" розгортається досить тривало: треки тривають в середньому по 7-8 хвилин.
Данкен Бріджмен і Джеймі Кетті з Англії вже створили одну таку картину, де відображено, як вони роз'їжджають по етнічним куточкам із своїм ноутбуком, дружно співають і дають відомим людям висловитися на тему "куди ми всі котимося і що ви про це думаєте".
Цього разу сюжет картини - це серія бесід з впливовими людьми нашої епохи. Зокрема, в «А як же я?» зображені судження на вищезгадані теми американського вченого і філософа Ноама Чомскі, сучасного духовного вчителя Екхарта Толле, індійського лікаря і письменника Діпака Чопра та ірландського музиканта і громадського діяча Боба Гелдофа.

Детальніше

Коментарів    0Епоха Драконів: Спокута / Dragon Age - Redemption (Сезон 1)

У похмурому світі Епохи Драконів люди, ельфи та орки опинилися між двох могутніх сил: раси Кунарі та Церкви. Невідомо, хто візьме гору у цьому протистоянні та одному пішакові судилося змістити шальки рівноваги. Талліс - юна ельфійка на службі у темних Кунарі кров'ю і потом виборюватиме собі шлях до свободи і справедливості.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин