Нащадки / Descendants

У лісі під темними кронами величезних дерев, живуть дві квітки - підступний отруйний плющ і молода, наївна біла квітка. Квітка мріє про те, як одного разу з'явиться хтось, хто зірве її, і тоді вона зможе побачити світ. Одного дня її мрія здійснюється, але доволі несподіваним чином.

Детальніше

Коментарів    0Розкол / Skhizein

Уражений 150 тонним метеоритом, Генрі повинен пристосуватися до проживання точно в 91 сантиметра від себе.

Детальніше

Коментарів    0Джона Гекс / Jonah Hex

Джона Гекс - мандрівник і найманий вбивця, останній, до кого звертаються, щоб впіймати когось з людей або щось нелюдське...

Детальніше

Коментарів    4Зустрічайте кулеметника

Саша - єдина пристрасть здорованя Кулеметника і він розкаже про це у короткому відео за мотивами гри Team Fortress 2 "Зустрічайте Кулеметника".

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте розвідника

Сонечко сяє, травичка зеленіє, а він робить людям боляче... Зустрічайте Розвідника - перше відео із серії відосиків "Зустрічайте..." від Valve за мотивами одного з найкращих мережевих шутерів сучасності Team Fortress 2.

Детальніше

Коментарів    0Вихiд Фрiмана / Enter The Freeman (Half-Life Film)


Нарешті випала нагода побачити Гордона Фрімана у плоті в цьому короткометражному жахастику за мотивами відеогри Half-Life.

Детальніше

Коментарів    0Mass Effect - Paragon Lost


Трейлер Paragon Lost - першого аніме по всесвіту Mass Effect, дубльовано українською мовою! Проект створюється Bioware спільно з FUNimation та Production I.G., яка створила аніме "Привид в обладунках" і брала участь у створенні таких фільмів як "Убити Білла" та "Матриця". Фанати гри, мабуть знають, що в сюжеті йтиметься про Джеймса Вегу та історію, яка трапилася з ним на Фел Прайм. Окрім самого Джеймса ми зможемо побачити таких персонажів, як адмірала Хакета та капітана Андерсона.

Детальніше

Коментарів    0Колізей: Римська Арена Смерті / Colosseum: Rome's Arena of Death


Римський Колізей - це одна з найдивовижніших будівель світу. Цей велетенський овальний стадіон був місцем найжорстокіших та смертельних спортивних видовищ в історії людства - гладіаторських боїв. Римський гладіатор, про якого йтиметься у цьому фільмі - Верус - був одним з двох переможців гладіаторського бою, описаного у подробицях римським поетом Марком Валерієм Марціалом у 80 році нашої ери. Спираючись на цей матеріал, ми пройдемо шлях Веруса від тієї миті, коли він став рабом і до його перемоги, коли він відвоював свою свободу.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин