Сурикати - Статеве життя у відео іграх

Цікаво чим займаються твої улюблені персонажі відео ігор, коли їх ніхто не бачить? Тоді тисни на плей!

Детальніше

Коментарів    0Відьмина експрес-пошта / Majo-no Takkyuubin


В дитинстві, коли твій найкращий друг - котик, а твій транспортний засіб - мітла, все здається просто, і що так має залишатися завжди. Сприймаєш здатність літати на мітлі як належне, розуміти котика теж як належне. Але Вищі Сили мають щодо кожного з нас свої власні наміри. Спершу вони подарували тобі якийсь хист, подивилися як ти ним користуєшся, якої майстерності в ньому набула, а потім одного дня - забирають у тебе той хист. Раніше ти не замислювалася як розуміла котика, як літала на мітличці, як малювала картини, як пекла хліб, як шила одяг... Тепер, коли в тебе не виходить літати, розуміти котика, малювати картини, пекти хліб, шити одяг... тепер час подумати, а чи дійсно тобі потрібен той хист. Подумати і чітко відповісти собі на питання, - а навіщо?
Так ми починаємо дорослішати - у нас свій шлях, у котика свій...

Детальніше

Коментарів    0Остання Мімзі / The Last Mimzy


Кролик Мімзі з чарівної коробки передає дітям вражаючі інтелектуальні здібності. Ця дивна істота прибула на нашу планету з важливим повідомленням з майбутнього. Комп'ютерне сканування показує, що Мімзі це електронний пристрій! Вочевидь, відбувається щось неймовірне, але що саме?

Детальніше

Коментарів    0Майкл Коллінз / Michael Collins


Фільм про Людину, який змінив долю Ірландського народу після семисот років британського панування.

Детальніше

Коментарів    0Halo 4: Уперед до світанку / Halo 4: Forward Unto Dawn + Бонуси


У стінах військової академії Космічного Командування Об'єднаних Націй (UNSC) групу курсантів знатного походження готують стати наступним поколінням солдатів у війні між UNCS і повстанцями на колоніальних планетах. Один з кадетів, Томас Ласкі, веде внутрішню боротьбу, долаючи сумніви з приводу війни та побоювання не виправдати високих очікувань командування. До того моменту, як Ласкі змирився зі своєю роллю майбутнього командира, військо альянсу Ковенантів нападає на планету. Натхненний подвигами Майстра Чіфа, Ласкі повинен на власному досвіді дізнатися, що означає бути героєм.

Детальніше

Коментарів    0Вони живуть / They Live


Джордж Нада, безробітний з Колорадо, мандрує в пошуках роботи. У Лос-Анджелесі, куди він прибув відшукати щастя, він влаштувався чорноробом на будівництво. Дах над головою йому допомагає знайти темношкірий робітник Френк. А потім Джордж знайшов ці окуляри - і все змінилося. Змінилося, чи стало на свої логічні місця...

Детальніше

Коментарів    0Небесний замок Лапута / Tenkū no Shiro Rapyuta

Хлопчина та дівчинка з чарівним камінцем прагнуть врятуватися від піратів, іноземних агентів, військовиків та знайти легендарний небесний замок Лапута...

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин