Зустрічайте Шпигуна


Тінь, його прикриття, підступний смертельний удар, його тактика. Шпигуна бояться усі, а його високий професійний рівень — вже давно став легендою.

Детальніше

Коментарів    0Сурикати - Кіно проти Життя

Цікаво як би у реальному житті виглядали сцени з кінострічок? Тоді тисни Play.

Детальніше

Коментарів    0Покійник / Dead Man

Не чіпайте милого інтелігентика в окулярцях. Не чіпайте безневинного поета. Інакше ви всі помрете...

Детальніше

Коментарів    0Скотт Пілігрим проти Світу / Scott Pilgrim vs. the World

Рок-музикант Скотт Пілігрим знайшов дівчину своєї мрії. Але на його шляху стоїть складніше завдання: щоб зустрічатися з нею, Скотту доведеться перемогти її сімох злих колишніх. Але найголовніший суперник - не ці семеро колишніх...

Детальніше

Коментарів    0Дитячі ігри / Jeux d'enfants

Вже дорослими, двоє найкращих друзів - Жюльєн та Софі - продовжують грати в свою стару гру, яку вони започаткували ще в дитинстві - безстрашно переграти одне одного в небезпечних та диких витівках. Їхня гра - це просто намагання уникнути своєї долі, бо насправді вони створені одне для одного...

Детальніше

Коментарів    0Особливі / Push Girls (Сезон 1)

Push Girls / Особливі 14-серійний документальний серіал про життя чотирьох жінок, частково паралізованих внаслідок нещасного випадку або хвороби. Завдання - показати без цензури не тільки реальне життя людей з інвалідністю, але і те, що люди з обмеженими можливостями можуть бути амбітними, сексуальними та успішними.

Детальніше

Коментарів    0Місяць / Moon


Трирічний контракт Сема Белла, згідно якого він самотньо жив на місячній базі, видобуваючи гелій-3, добігає кінця. За цей час у нього було достатньо часу, щоб обміркувати своє минуле і спланувати майбутнє життя. Але за кілька тижнів до відльоту розмірене життя Сема порушується незрозумілими видіннями. Що це? Галюцинація? Хвора уява? А Може, щось сталося на Землі, і відео-повідомлення з будинку, що підтримували Сема всі ці роки, брехня?

Детальніше

Коментарів    2Сага про Бьорна / The Saga Of Biorn

Теологічний спір між християнами і язичниками розсудить саме життя. Кому Рай з Пеклом, кому Ірій та Вальгалла… Кожному своє… Короткометражна анімація "Сага про Бьорна" (The Saga Of Biorn) від випускників датської школи анімації Animation Workshop дає шанс усвідомити суть багатьох стереотипів.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин