Брати Захвату / The Brothers Rapture


Артур і Чарлз були митцями, яким судилося стати частиною Захвату. Їхня доля, драматична і сумна, добре відображає амбіції, сподівання і поневіряння цілого міста, у якому відбувалися події перших двох частин трилогії Bioshock.

Детальніше

Коментарів    0Імаджинерум /  Imaginaerum


Старий композитор і поет Том, що загубився у світі власної уяви, намагається віднайти шлях до реальності, щоб перед смертю помиритися зі своєю донькою.

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте Снайпера


Він фахівець своєї справи, шанує батька й матір і не збирається нікого забивати статуеткою до смерті. Він — Снайпер з великої літери.

Детальніше

Коментарів    0Адзумі / Azumi


Красива казка-манга про дівчину-воїна, яка жила у переломні для Японії часи, коли влада в країні перейшла кланові Токуґава та Іеясу (1543 - 1616), його засновнику та першому Шьогуну Шьогунату Едо (стародавня назва То Кьо - Токіо). Клан керував Японією в роки від 1603 до 1867.
Можливо, саме завдяки Токуґава ми бачимо Японію сьогодення такою, якою вона є. Хто зна...

Детальніше

Коментарів    1Хот Вілз S02E24-26


Всі хто розчарований відсутністю на телеканалі QTV останніх серій мультсеріалу Хот Вілз (Сезон 2) може додивитися його у нас. За спільною згодою ми надаємо вам такий шанс.

Детальніше

Коментарів    0Наввипередки з Меверіком / Chasing Mavericks


Коли Джей Моріарті з'ясовує, що хвиля Меверік - не міф, вона існує зовсім недалеко від його рідного міста, він наполягає на тому, щоб легендарний Фрості Хессон навчив його виживанню на цій хвилі. Але Фрості навчив його дещо більшому, навчився і сам...

Детальніше

Коментарів    0Assassins Creed 4 Black Flag Бесіда з розробниками


Щоденники розробників Assassins Creed 4 Black Flag

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин