Масс Еффект: Згуба Парагону / Mass Effect: Paragon Lost


Головний герой, мужній і амбітний офіцер Альянсу Джеймс Веґа, тільки починає свою військову кар'єру в Альянсі. Він призначений до елітного загону спеціального призначення для боротьби із таємничим ворогом, більш відомим як «Збирачі». Зовсім скоро Джеймс і його напарники змушені захищати колонію від невідомих варварів, які хочуть викрасти людей. Чим все це закінчиться, навіть страшно уявити.

Детальніше

Коментарів    0Prime World: Defenders українською мовою


Шановні читачі, зовсім недавно студія Три Крапки за сприянням порталу OpenGamer взялась за озвучення Defenders: Prime World українською мовою за згодою українського відділення компанії Nival.

Детальніше

Коментарів    0

Історія про справжнього фаната Діабло 3. Переклад та озвучення студія "Три Крапки" Автор: Jaxxy & Tomar

Детальніше

Коментарів    0

Щоденники розробників, The Bureau: XCOM Declassified, в яких пішла мова про сюжет гри, а також про цікаві елементи розробки гри.

Детальніше

Коментарів    0

Очищення гвинтівки "ЕМ шістнадцять А два". "Триста сорок другий стрілецький загін". Зйомка та підготовка відео: старший сержант Джек ДжИлберт. Виробництво та редагування: старший сержант Джек ДжИлберт. Показ: старший сержант Ларс Шайд. Переклад та озвучення ТОВ "ТРИ КРАПКИ"

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте Підпалювач


Веселка перекинулася через обрій, рожеві поні прогалопували на захід, белькотливі херувимчки здійнялися над заквітчаними полями, а тоді усе охопило полум'я. Вивалилися нутрощі та розплескалися мізки по стінах сараю. Божевільний Палій вийшов не своє звичне щоденне дефіле.

Детальніше

Коментарів    0Сни Джіро про суші / Jiro Dreams Of Sushi


Документальний, мотивуючий фільм про визнаного в усьому світі суші майстра Джіро Оно

Детальніше

Коментарів    0Зустрічайте Медика

Зустрічайте медика!

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин