[media=https://soundcloud.com/three-dots-studio/baldurs-gate-enhanced-edition-npc-sound-bad-rusukr]
Free to Play


Free to Play — це повнометражний фільм про трьох професійних гравців, які змагаються за один мільйон доларів США в першому міжнародному турнірі з Dota 2

Детальніше

Коментарів    0Bioshock Infinite: Поховані морем

Перший трейлер другого епізоду доповнення Burial at Sea до однієї з найкращих ігор 2013-го року - Bioshock Infinite. Приємного перегляду і не забудьте розповісти про відео друзям.

Детальніше

Коментарів    0Райс: Син Риму - Падіння


Компанія Microsoft спільно з розважальним каналом Machinima презентувала веб-серіал Падіння, події якого будуть засновані на грі Ryse: Son of Rome, а сюжет розповість нам про шлях помсти головного героя гри Маріуса Тита за вбивство своєї сім'ї.

Детальніше

Коментарів    0Нечутливий / Numb


Фільм розповідає історію сценариста Гадсона Мілбенка. Гадсон страждає розладом самосвідомості, тобто деперсоналізацією - відчуженням власних думок, емоцій і дій. Не вміючи миритися з собою, він тим більше не може порозумітися з іншими людьми: він живе один і цілими днями дивиться телевізор. Майже ніщо не може йому допомогти, і лише тільки дівчина відкриває для нього спосіб жити в світі, якого він не відчуває.

Детальніше

Коментарів    0Масс Еффект: Згуба Парагону / Mass Effect: Paragon Lost


Головний герой, мужній і амбітний офіцер Альянсу Джеймс Веґа, тільки починає свою військову кар'єру в Альянсі. Він призначений до елітного загону спеціального призначення для боротьби із таємничим ворогом, більш відомим як «Збирачі». Зовсім скоро Джеймс і його напарники змушені захищати колонію від невідомих варварів, які хочуть викрасти людей. Чим все це закінчиться, навіть страшно уявити.

Детальніше

Коментарів    0

Історія про справжнього фаната Діабло 3. Переклад та озвучення студія "Три Крапки" Автор: Jaxxy & Tomar

Детальніше

Коментарів    0

Щоденники розробників, The Bureau: XCOM Declassified, в яких пішла мова про сюжет гри, а також про цікаві елементи розробки гри.

Детальніше

Коментарів    0

Очищення гвинтівки "ЕМ шістнадцять А два". "Триста сорок другий стрілецький загін". Зйомка та підготовка відео: старший сержант Джек ДжИлберт. Виробництво та редагування: старший сержант Джек ДжИлберт. Показ: старший сержант Ларс Шайд. Переклад та озвучення ТОВ "ТРИ КРАПКИ"

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин