Один гігантський стрибок 2: А як же я? / One Giant Leap 2: What About Me?


1 Giant Leap - це не просто музичний колектив, а, як кажуть, концептуальний мультимедійний проект. Мультимедійність його полягає в одночасному охопленні аудіо та відеоформату, а концептуальність - в тому, що їх тематикою є не що завгодно, а важливі загальнолюдські теми. 1 Giant Leap знімають філософське документальне кіно, а музичний альбом служить в якості саундтреку. Зрозуміло, музику можна слухати і окремо, враховуючи, з яким розмахом і душею вона була створена. Це видно вже за назвами треків: у записі взяло участь велика кількість людей з різних країн. І ця "дружба народів" розгортається досить тривало: треки тривають в середньому по 7-8 хвилин.
Данкен Бріджмен і Джеймі Кетті з Англії вже створили одну таку картину, де відображено, як вони роз'їжджають по етнічним куточкам із своїм ноутбуком, дружно співають і дають відомим людям висловитися на тему "куди ми всі котимося і що ви про це думаєте".
Цього разу сюжет картини - це серія бесід з впливовими людьми нашої епохи. Зокрема, в «А як же я?» зображені судження на вищезгадані теми американського вченого і філософа Ноама Чомскі, сучасного духовного вчителя Екхарта Толле, індійського лікаря і письменника Діпака Чопра та ірландського музиканта і громадського діяча Боба Гелдофа.

Детальніше

Коментарів    0Попіл і сніг / Ashes and Snow


Маловідомий фотограф і документаліст Грегорі Кольбер здійснив протягом багатьох років безліч експедицій в різні куточки нашої планети: Індію, М’янму, Єгипет, Намібію, Кенію. Так народився рідкісний та багатогранний проект «Попіл і сніг» («Ashes and Snow»), який відображає в унікальних світлинах природу та гармонію співіснування людини і тварини, а однойменний документальний фільм став частиною цього проекту.
Відомо, що основою закадрового тексту стали листи режисера з експедицій до своєї дружини.
«Попіл і сніг» - це містична подорож у міфи, людські першоджерела, основи світобудови і ядро природи. Він заворожує спокоєм і духом, настроєм і атмосферою. Він поза часом... Він знаходиться у вічності...

Детальніше

Коментарів    0Інді-Ігри - Кіно / Indie Game - The Movie


Інді-ігри і душі їх творців міцно сплелися у вузли незбагненного. Прості ґеймери сприймають інді-ігри неоднозначно, обиватель, який слабо знайомий із іграми, взагалі не зрозуміє у чому суть інді-ігор, поки не познайомиться зними. Але усі, хто хоч на мить доторкнувся до дивного світу інді-ігор, стають зовсім іншими людьми після такого досвіду. У документальному кіно канадських поціновувачів інді-ігор ви побачите особистостей, що стоять за творенням авторських незалежних ігор і зрозумієте, що змушує їх творить.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин