Хот Вілз S02E24-26


Всі хто розчарований відсутністю на телеканалі QTV останніх серій мультсеріалу Хот Вілз (Сезон 2) може додивитися його у нас. За спільною згодою ми надаємо вам такий шанс.

Детальніше

Коментарів    0Сага про Бьорна / The Saga Of Biorn

Теологічний спір між християнами і язичниками розсудить саме життя. Кому Рай з Пеклом, кому Ірій та Вальгалла… Кожному своє… Короткометражна анімація "Сага про Бьорна" (The Saga Of Biorn) від випускників датської школи анімації Animation Workshop дає шанс усвідомити суть багатьох стереотипів.

Детальніше

Коментарів    0Відьмина експрес-пошта / Majo-no Takkyuubin


В дитинстві, коли твій найкращий друг - котик, а твій транспортний засіб - мітла, все здається просто, і що так має залишатися завжди. Сприймаєш здатність літати на мітлі як належне, розуміти котика теж як належне. Але Вищі Сили мають щодо кожного з нас свої власні наміри. Спершу вони подарували тобі якийсь хист, подивилися як ти ним користуєшся, якої майстерності в ньому набула, а потім одного дня - забирають у тебе той хист. Раніше ти не замислювалася як розуміла котика, як літала на мітличці, як малювала картини, як пекла хліб, як шила одяг... Тепер, коли в тебе не виходить літати, розуміти котика, малювати картини, пекти хліб, шити одяг... тепер час подумати, а чи дійсно тобі потрібен той хист. Подумати і чітко відповісти собі на питання, - а навіщо?
Так ми починаємо дорослішати - у нас свій шлях, у котика свій...

Детальніше

Коментарів    0Небесний замок Лапута / Tenkū no Shiro Rapyuta

Хлопчина та дівчинка з чарівним камінцем прагнуть врятуватися від піратів, іноземних агентів, військовиків та знайти легендарний небесний замок Лапута...

Детальніше

Коментарів    0Нащадки / Descendants

У лісі під темними кронами величезних дерев, живуть дві квітки - підступний отруйний плющ і молода, наївна біла квітка. Квітка мріє про те, як одного разу з'явиться хтось, хто зірве її, і тоді вона зможе побачити світ. Одного дня її мрія здійснюється, але доволі несподіваним чином.

Детальніше

Коментарів    0Розкол / Skhizein

Уражений 150 тонним метеоритом, Генрі повинен пристосуватися до проживання точно в 91 сантиметра від себе.

Детальніше

Коментарів    0Сінтел / Sintel


Сінтел — епічний короткометражний мультфільм, дія якого відбувається у світі фентезі, де другом самотньої дівчини став маленький дракон. Але дракони бувають не тільки маленькими і беззахисними.

Детальніше

Коментарів    0Джона Гекс / Jonah Hex

Джона Гекс - мандрівник і найманий вбивця, останній, до кого звертаються, щоб впіймати когось з людей або щось нелюдське...

Детальніше

Коментарів    4Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин