Український Голлівуд


Українська топ-модель і за сумісництвом трішки акторка Ольга Малюк (Olga Maliouk), зіграла роль в новому серіалі «Вічний» (Forever).

Детальніше

Коментарів    0Репортер DOTA 2 (Спеціально до Замерзякуса)

Серія пізнавально-гумористичних роликів про DOTA2

Детальніше

Коментарів    0Репортер DOTA 2 (Сезон 1)

Серія гумористично-пізнавальних роликів про DOTA2

Детальніше

Коментарів    0[media=https://soundcloud.com/three-dots-studio/baldurs-gate-enhanced-edition-npc-sound-bad-rusukr]
Free to Play


Free to Play — це повнометражний фільм про трьох професійних гравців, які змагаються за один мільйон доларів США в першому міжнародному турнірі з Dota 2

Детальніше

Коментарів    0Інтерв'ю з розробниками гри Козацька Слава

Інтерв'ю українського ігрового порталу OpenGamer з розробниками української карткової гри Козацька Слава, для яких студія Три Крапки озвучила ігрових персонажів.

Детальніше

Коментарів    0Bioshock Infinite: Поховані морем

Перший трейлер другого епізоду доповнення Burial at Sea до однієї з найкращих ігор 2013-го року - Bioshock Infinite. Приємного перегляду і не забудьте розповісти про відео друзям.

Детальніше

Коментарів    0Райс: Син Риму - Падіння


Компанія Microsoft спільно з розважальним каналом Machinima презентувала веб-серіал Падіння, події якого будуть засновані на грі Ryse: Son of Rome, а сюжет розповість нам про шлях помсти головного героя гри Маріуса Тита за вбивство своєї сім'ї.

Детальніше

Коментарів    0Нечутливий / Numb


Фільм розповідає історію сценариста Гадсона Мілбенка. Гадсон страждає розладом самосвідомості, тобто деперсоналізацією - відчуженням власних думок, емоцій і дій. Не вміючи миритися з собою, він тим більше не може порозумітися з іншими людьми: він живе один і цілими днями дивиться телевізор. Майже ніщо не може йому допомогти, і лише тільки дівчина відкриває для нього спосіб жити в світі, якого він не відчуває.

Детальніше

Коментарів    0Панель керування

Наші партнери

Топ 10 новин